Grafikmapp Mejans 1989

Grafikmapp Mejans 1989
Grafikmapp Mejans 1989
Grafikmapp Mejans 1989
Grafikmapp Mejans 1989
Grafikmapp Mejans 1989
Grafikmapp Mejans 1989

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

GRAFIKMAPP,(6), "Mejans 1989", litografier, bl.a. K G Nilson, numrerad 28/50, varierande mått

Zustandsbeschreibung

622248

2019-03-09