Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
GRAFIKMAPP,(6), "Mejans 1989", litografier, bl.a. K G Nilson, numrerad 28/50, varierande mått
Zustandsbeschreibung
622248
2019-03-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner