Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JAN STENVINKEL (1933-1989): Komposition, signerad Stenvinkel, olja på duk, enligt uppgift konstnärens sista verk, ca 98x98 cm
Färgbortfall, mindre ytskador
622267
2019-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här