Jan Stenvinkel oljemålning

Jan Stenvinkel oljemålning
Jan Stenvinkel oljemålning
Jan Stenvinkel oljemålning
Jan Stenvinkel oljemålning
Jan Stenvinkel oljemålning
Jan Stenvinkel oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

3 000 SEK

JAN STENVINKEL (1933-1989): Komposition, signerad Stenvinkel, olja på duk, enligt uppgift konstnärens sista verk, ca 98x98 cm

Färgbortfall, mindre ytskador

622267

2019-03-09