Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SVEN PALMQVIST, vas, Orrefors, "Kraka", dekor av nätmönster i blått med små luftbubblor, signerad ORREFORS Kraka Nr 322 Sven Palmqvist, höjd ca 32 cm
Smärre repor förekommer
622285
2019-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här