Sven Palmqvist vas

Sven Palmqvist vas
Sven Palmqvist vas
Sven Palmqvist vas
Sven Palmqvist vas
Sven Palmqvist vas
Sven Palmqvist vas
Sven Palmqvist vas
Sven Palmqvist vas
Sven Palmqvist vas
Sven Palmqvist vas
Sven Palmqvist vas
Sven Palmqvist vas

Klubbat för:

3 600 SEK

2 500 SEK

SVEN PALMQVIST, vas, Orrefors, "Kraka", dekor av nätmönster i blått med små luftbubblor, signerad ORREFORS Kraka Nr 322 Sven Palmqvist, höjd ca 32 cm

Smärre repor förekommer

622285

2019-03-09