Kaarlo Vuori

Kaarlo Vuori
Kaarlo Vuori
Kaarlo Vuori
Kaarlo Vuori
Kaarlo Vuori
Kaarlo Vuori
Kaarlo Vuori
Kaarlo Vuori

Klubbat för:

300 EUR

Schätzwert

400 EUR

Beschreibung

KAARLO VUORI (1863-1914): Vackert sommarlandskap, signerad samt daterad -11, olja på duk, uppfodrad på pannå, 22x30 cm

Zustandsbeschreibung

622311

2019-03-18