Klubbat för:
300 EUR
Schätzwert
400 EUR
Beschreibung
KAARLO VUORI (1863-1914): Vackert sommarlandskap, signerad samt daterad -11, olja på duk, uppfodrad på pannå, 22x30 cm
Zustandsbeschreibung
622311
2019-03-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner