Bänk/soffbord av Marie Leblon

Bänk/soffbord av Marie Leblon
Bänk/soffbord av Marie Leblon
Bänk/soffbord av Marie Leblon
Bänk/soffbord av Marie Leblon
Bänk/soffbord av Marie Leblon
Bänk/soffbord av Marie Leblon
Bänk/soffbord av Marie Leblon
Bänk/soffbord av Marie Leblon

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARIE LEBLON, soffbord/bänk, "B. A-Ba", Leblon-Delienne, Frankrike, 2003,
hård polyuretan, lackerad i gult, signerad Marie Leblon 2003, höjd ca 45, 110x65 cm

Bruksslitage i form av repor och märken

622315

2019-03-15