Klubbat för:
1 150 EUR
Utropspris
1 400 EUR
ÖRHÄNGEN, 583 guld, 875 silver, art deco, sovjetiska stämplar 1920-tal, ametister ca 8 ct, rosen- 8/8- och baguetteslipade diamanter ca 0.6 ct, längd 3,5 cm, vikt 8,6 g.
622318
2019-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här