Ljusplåt 1700-tal

Ljusplåt 1700-tal
Ljusplåt 1700-tal
Ljusplåt 1700-tal
Ljusplåt 1700-tal
Ljusplåt 1700-tal
Ljusplåt 1700-tal
Ljusplåt 1700-tal
Ljusplåt 1700-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSPLÅT, för 2 ljus, 1700-tal, mässing, höjd 9, 20x14 cm

Något bucklig, en ljuspipa med skador

622324

2019-03-11