Skänk 1900-talets första hälft
2019-03-12
622326
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKÄNK, 1900-talets första hälft, bemålad, med stenskiva, förgyllda beslag, höjd ca 70, 100x55 cm
Senare bemålning, skiva med lagning