Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÄNK, 1900-talets första hälft, bemålad, med stenskiva, förgyllda beslag, höjd ca 70, 100x55 cm
Senare bemålning, skiva med lagning
622326
2019-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här