Skänk 1900-talets första hälft

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÄNK, 1900-talets första hälft, bemålad, med stenskiva, förgyllda beslag, höjd ca 70, 100x55 cm

Senare bemålning, skiva med lagning

622326

2019-03-12