Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BORDSUPPSATSER, 1 par, 1800-tal, empire, Frankrike, förgylld brons, höjd ca 19,5 cm
Slitage, skador
622329
2019-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här