Sockerdosa silver

Sockerdosa silver
Sockerdosa silver
Sockerdosa silver
Sockerdosa silver
Sockerdosa silver
Sockerdosa silver
Sockerdosa silver
Sockerdosa silver
Sockerdosa silver
Sockerdosa silver
Sockerdosa silver
Sockerdosa silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOCKERDOSA med lock, silver / 750, 1800-tal, graverad dekor, möjligen Polen, höjd 12, 15x10 cm, vikt 235 g

Bucklor och bristning

622332

2019-03-11