Dinky Toys modellfordon
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DINKY TOYS MODELLFORDON, 6 st, 1940-tal, bestående av Buick Sedan, 2 st Lincoln Zephyr, Chrysler, Oldsmobile, Armstrong Siddleley,
Obetydliga skador, den röda Lincoln Zephyr med smäre/obetydliga skador
622336
2019-03-11