Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERNHARD KIRSCHENBAUM (USA född 1926): Knifedrawing, signerad och daterad på baksidan Kirschenbaum 1980, collage på papper, 68X72 cm
Spricka i glaset
622338
2019-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här