Bernard Kirschenbaum väggobjekt

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERNHARD KIRSCHENBAUM (USA född 1926): Knifedrawing, signerad och daterad på baksidan Kirschenbaum 1980, collage på papper, 68X72 cm

Spricka i glaset

622338

2019-03-11