Barskåp

Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BARSKÅP, 1930-tal, rik intarsiadekor, dörrar med motiv av Stockholm, 2 delat, överdel invändigt med spegelglas, daterad 1937, samt monogram, nederdel med 2 lådor och lönnlåda, höjd ca 165, 121x50 cm, nyckel samt 12 hyllplanshållare finns

Smärre slitage, invändiga hyllplan i glas saknas

622342

2019-03-13