Genremålning ca 1900
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring sekelskiftet 1900): Historisk scen med romerska soldater och kung Herodes och Mariamne i vagn med bevingade hjul, olja på pannå, ca 46x99 cm
Smärre slitage, ramen lös
622346
2019-03-12