Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGPLAKETT, gips, profilporträtt föreställande Carl Michael Bellman, namn och levnadsår i gjutningen, diameter ca 49 cm
Lagning, slitage
622352
2019-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här