Väggplakett föreställande C M Bellman

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGPLAKETT, gips, profilporträtt föreställande Carl Michael Bellman, namn och levnadsår i gjutningen, diameter ca 49 cm

Lagning, slitage

622352

2019-03-09