Picasso lithographe Mourlot

Picasso lithographe Mourlot
Picasso lithographe Mourlot
Picasso lithographe Mourlot
Picasso lithographe Mourlot
Picasso lithographe Mourlot
Picasso lithographe Mourlot
Picasso lithographe Mourlot
Picasso lithographe Mourlot

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PICASSO, MOURLOT, FERNAND. Picasso lithographe. III. Monte Carlo (André Sauret. Éditions du livre) 1949-1956. original lithografi, ca 32x24 cm

622358

2019-03-11