Leif Johansson oljemålning
2019-03-12
622360
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LEIF JOHANSSON (född 1950): Abstrakt komposition, signerad Leif Johansson, olja på duk, ca 120x100 cm