Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOLAR, 2 st, 1900-talets enligt uppgift formgivna av Carl Malmsten, stomme i björk varav 1 med hög rygg och 1 med låg, bägge med textilklädda sitsar, sitthöjd ca 47 cm
Bruksslitage
622374
2019-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här