Karmstolar

Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR, 2 st, 1900-talets enligt uppgift formgivna av Carl Malmsten, stomme i björk varav 1 med hög rygg och 1 med låg, bägge med textilklädda sitsar, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage

622374

2019-03-09