Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
ARKIVSKÅP, Remington Rand, Stockholm, 1900-tal, stomme i grålackerad plåt, 4 lådor i sargen, brickmärkt, höjd ca 13, 79x41 cm
Åldersrelaterat slitage, nyckel saknas
622375
2019-03-09