Anders Andersen-Lundby oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANDERS ANDERSEN-LUNDBY (Danmark 1840-1923): Metande par i skog vid sjö, signerad och daterad A. Andersen -Lundby, daterad Hallebeck Juli 1886, olja på duk, ca 30x37 cm

Mindre färgbortfall

622381

2019-03-13