Såskål med fat

Såskål med fat
Såskål med fat
Såskål med fat
Såskål med fat
Såskål med fat
Såskål med fat
Såskål med fat
Såskål med fat
Såskål med fat
Såskål med fat

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

SÅSSKÅL, FAT, silver, Joachim Flodin, Stockholm 1823, fatet Hans Olof Hellbom Stockholm 1823, höjd inkl fat 10 cm, vikt 443 g

Kuntoraportti

Olika mästare, slitage, såsskål med bucklor

622386

Päivämäärä:

2019-03-11