Såskål med fat
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
SÅSSKÅL, FAT, silver, Joachim Flodin, Stockholm 1823, fatet Hans Olof Hellbom Stockholm 1823, höjd inkl fat 10 cm, vikt 443 g
Kuntoraportti
Olika mästare, slitage, såsskål med bucklor
622386
Päivämäärä:
2019-03-11