Dosa silver Ivan Petrovich Khlebnikov
Klubbat för:
9 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
IVAN PETROVICH KHLEBNIKOV, dosa, silver, emaljarbete, invändigt förgylld, stämplad Moskva 1883, probör Vasily Alexandrovich, höjd 2,5, 8x3,5 cm, vikt 129 g
Kuntoraportti
Slitage
622388
Päivämäärä:
2019-03-13