Dosa silver Ivan Petrovich Khlebnikov

Klubbat för:

9 000 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

IVAN PETROVICH KHLEBNIKOV, dosa, silver, emaljarbete, invändigt förgylld, stämplad Moskva 1883, probör Vasily Alexandrovich, höjd 2,5, 8x3,5 cm, vikt 129 g

Kuntoraportti

Slitage

622388

Päivämäärä:

2019-03-13