Chiffonjé
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
CHIFFONJÉ, sengustaviansk, fanerad med mahogny, 2 delad, beslag av mässing, inredning med lådor och fack, höjd ca 122, 114,5x53 cm, nyckel finns
Kuntoraportti
Fanerskador, renoverad, slitage
622395
Päivämäärä:
2019-03-11