Bengt Åberg

Bengt Åberg
Bengt Åberg
Bengt Åberg
Bengt Åberg
Bengt Åberg
Bengt Åberg

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BENGT ÅBERG (1941-2015): Träd, signerad Åberg, olja på duk, ca 130x120

Färgbortfall vid signatur, lös ram

622405

2019-03-12