Bägare och punschmuggar

Bägare och punschmuggar
Bägare och punschmuggar
Bägare och punschmuggar
Bägare och punschmuggar
Bägare och punschmuggar
Bägare och punschmuggar
Bägare och punschmuggar
Bägare och punschmuggar
Bägare och punschmuggar
Bägare och punschmuggar
Bägare och punschmuggar
Bägare och punschmuggar
Bägare och punschmuggar
Bägare och punschmuggar
Bägare och punschmuggar
Bägare och punschmuggar
Bägare och punschmuggar
Bägare och punschmuggar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BÄGARE, 10 st, PUNSCHMUGGAR, 6 st, silver, 18/1900-tal, punschmuggar Tore Eldh för K & EC, Göteborg 1950-tal, invändigt förgyllda, total vikt 995

Slitage och bucklor, gravyr

622419

2019-03-11