Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MARIE LEBLON, soffbord/bänk, "B. A-Ba", Leblon-Delienne, Frankrike, 2003,
hård polyuretan, lackerad i rött, signerad Marie Leblon 2003, höjd ca 45, 110x65 cm
Repor och märken
622427
2019-03-19
Gör en kostnadsfri värdering här