Vitrinskåp gustaviansk stil
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, 2-delat, lackerat, beslag i metall, dekor av delvis bronserade fleuroner, vitrindel med spröjs samt bakomvarande hyllinredning i glas, invändig belysning, nederdel med dörrluckor med räfflad dekor samt bakomvarande inredning av hyllplan samt låda, höjd ca 179, 42x104 cm, nycklar medföljer
Smärre slitage, bakstycke med skada på nederdel/kant vid hörn
622441
2019-03-11