Ask med lock spänne och penna emaljarbete silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ASK med lock, BLYERTSPENNA, BÄLTESSPÄNNE, emaljarbete på silver, askens mått 9x6 cm, spänne stämplad för David Andersen

Ask och spänne med emaljskador

622443

2019-03-13