Tekno modellbilar

Tekno modellbilar
Tekno modellbilar
Tekno modellbilar
Tekno modellbilar
Tekno modellbilar
Tekno modellbilar
Tekno modellbilar
Tekno modellbilar

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

TEKNO MODELLFORDON,1950-60-tal, 6 st, beståede av Ford Lincoln Continental, Ford Tunderbird Cabriolet, Mercedes Benz 180, Mercedes Benz 300 SL, VW Buss, Jaguar E Type cabriolet

Zustandsbeschreibung

Obetyliga skador, Jaguar E Typ med fabriksförpackning, 300 SL med lackskador,

622450

2019-03-11