Tekno modellbilar
Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
TEKNO MODELLFORDON,1950-60-tal, 6 st, beståede av Ford Lincoln Continental, Ford Tunderbird Cabriolet, Mercedes Benz 180, Mercedes Benz 300 SL, VW Buss, Jaguar E Type cabriolet
Zustandsbeschreibung
Obetyliga skador, Jaguar E Typ med fabriksförpackning, 300 SL med lackskador,
622450
2019-03-11