Regina Kylberg akvarell

Regina Kylberg akvarell
Regina Kylberg akvarell
Regina Kylberg akvarell
Regina Kylberg akvarell
Regina Kylberg akvarell
Regina Kylberg akvarell

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

REGINA KYLBERG (1843-1913): Vid Wenerns strand, signerad Regina Kylberg, akvarell på papper, 22 x 15 cm. Utförd sannolikt före 1887.

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

622458

2019-03-25