Soffa 1900-talets mitt

Soffa 1900-talets mitt
Soffa 1900-talets mitt
Soffa 1900-talets mitt
Soffa 1900-talets mitt
Soffa 1900-talets mitt
Soffa 1900-talets mitt
Soffa 1900-talets mitt
Soffa 1900-talets mitt
Soffa 1900-talets mitt
Soffa 1900-talets mitt
Soffa 1900-talets mitt
Soffa 1900-talets mitt
Soffa 1900-talets mitt
Soffa 1900-talets mitt

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, 1900-talets mitt, Bra Bohag, klädsel i svart skinn, lösa plymåer, ben i teak, bäddbar, längd ca 217, sitthöjd ca 50 cm

Brukslitage, smärre ytskador

622477

2019-03-11