Ester Henning oljemålning

Ester Henning oljemålning
Ester Henning oljemålning
Ester Henning oljemålning
Ester Henning oljemålning
Ester Henning oljemålning
Ester Henning oljemålning
Ester Henning oljemålning
Ester Henning oljemålning
Ester Henning oljemålning
Ester Henning oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ESTER HENNING (1887-1985): Blomsterstilleben, signerad E H, olja på pannå, 66x45 cm

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

Ulf Hallius samling

622489

2019-03-25