Draperi gobelängteknik signerad IPB

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

DRAPERI, gobelängteknik, 1930-tal, ull, monogramsignerad IPB, 257x154 cm

PROVENIENS
Bröllopsgåva 1934

kant med bristningar, några mindre lagningar

622490

2019-03-13