Matbord 1900-talets andra hälft
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATBORD, 1900-talets andra hälft, bok, enligt uppgift inköpt på Nordiska Galleriet, höjd ca 74, 176x125, 4 iläggsskivor med sarg vardera bredd 60 cm medföljer
Brukslitage, smärre ytskador, sarg med fanérskaor
622500
2019-03-12