Matbord 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATBORD, 1900-talets andra hälft, bok, enligt uppgift inköpt på Nordiska Galleriet, höjd ca 74, 176x125, 4 iläggsskivor med sarg vardera bredd 60 cm medföljer

Brukslitage, smärre ytskador, sarg med fanérskaor

622500

2019-03-12