Peter Jakoby oljemålning

Peter Jakoby oljemålning
Peter Jakoby oljemålning
Peter Jakoby oljemålning
Peter Jakoby oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER JAKOBY (född 1941): Motiv från Degeberga, signerad P Jakoby, olja på duk, ca 50x61 cm

622502

2019-03-14