Skål

Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅL, Japan, 1800-tal, satsuma, höjd 9 cm

mindre slitage

622503

2019-03-11