Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LARS NYBERG (född 1956): Träd, signerad och numrerad 50/50, torrnålsetsning, ca 33x46,5 cm
Ej examinerad ur ramen
622537
2019-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här