Lars Nyberg etsning

Lars Nyberg etsning
Lars Nyberg etsning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS NYBERG (född 1956): Träd, signerad och numrerad 50/50, torrnålsetsning, ca 33x46,5 cm

Ej examinerad ur ramen

622537

2019-03-11