Sidenmåleri 1700-tal
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SIDENMÅLERI, 1700-talets andra hälft, sidenapplikationer på sidenbakgrund, motiv av jägare med hundar, text lydandes "Jägaren sover me rätta all Wilbråd Sig roar af detta", signerad Ström, ca 20x25 cm
Kuntoraportti
Fuktfläckar
622559
Päivämäärä:
2019-03-11