Ströskedar och nålfat

Ströskedar och nålfat
Ströskedar och nålfat
Ströskedar och nålfat
Ströskedar och nålfat
Ströskedar och nålfat
Ströskedar och nålfat
Ströskedar och nålfat
Ströskedar och nålfat
Ströskedar och nålfat
Ströskedar och nålfat

Klubbat för:

650 SEK

1 000 SEK

STRÖSKEDAR, 2 st., Carl Kåhre, Halmstad 1785 resp. Michael Olof Barkman, Varberg 1828, NÅLFAT, 2+1+1 st, silver, ströskedarna längd ca 19 resp. 19,5 cm

Nålfat med smärre skador, bucklor, en strösked med lagning

622564

2019-03-11