Chiffonjé Karl Johan
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CHIFFONJÉ, 1800-talets början, Karl Johan, fanérad i mahogny, svärtade och bronserade kolonner, dragknoppar i ben, höjd ca 146, 134x60 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Klaffen har slagit sig ngt (går ej att låsa), smärre ytskador och torrsprickor
622577
2019-03-11