Chiffonjé Karl Johan

Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CHIFFONJÉ, 1800-talets början, Karl Johan, fanérad i mahogny, svärtade och bronserade kolonner, dragknoppar i ben, höjd ca 146, 134x60 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Klaffen har slagit sig ngt (går ej att låsa), smärre ytskador och torrsprickor

622577

2019-03-11