Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SALONGSBORD, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålat, med stenskiva, skuren dekor, delvis bronserat, höjd ca 73, 82x57 cm
Brukslitage
622581
2019-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här