Skedar tumlare silver

Skedar tumlare silver
Skedar tumlare silver
Skedar tumlare silver
Skedar tumlare silver
Skedar tumlare silver
Skedar tumlare silver
Skedar tumlare silver
Skedar tumlare silver

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MATSKEDAR, 5 st, KAFFESKED, silver, 1800-tal, TUMLARE, otydliga stämplar 1809, udda modeller, total vikt ca 289 g

Matskedarna med gravyr, kaffeskeden med buckligt blad, tumlare med skador o lagningar

622584

2019-03-11