Skedar tumlare silver
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MATSKEDAR, 5 st, KAFFESKED, silver, 1800-tal, TUMLARE, otydliga stämplar 1809, udda modeller, total vikt ca 289 g
Matskedarna med gravyr, kaffeskeden med buckligt blad, tumlare med skador o lagningar
622584
2019-03-11