Leksaksbilar, 2 st Gescha Porsche samt KS Volvo
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LEKSAKSBILAR, 2 st, 1950-60-tal, (1)Gescha, Porsche 557, "sixmobil", rödlackerad plåt, urverksdriven, bilen inställbar för att köra i sex olika banor, nyckel finns, längd 21,5 cm, skadad fabriksförpackning medföljer, (1)Volvo Amazon, med batteridriven handdosa
rödlackerad plåt, märkt KS Made in japan, längd ca 24 cm, medföljer skadad originalförpackning
smärre brukslitage, porschen med mindre rostfläckar på främre kofångare
622594
2019-03-11