Dosor

Dosor
Dosor
Dosor
Dosor
Dosor
Dosor
Dosor
Dosor
Dosor
Dosor
Dosor
Dosor
Dosor
Dosor
Dosor
Dosor
Dosor
Dosor

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOSOR, 3 st och TEDOSA, 1700-1900-tal, fajans samt emaljarbeten, tedosans höjd 11 cm

Skador

622595

2019-03-11